کاربر میهمان خوش آمدید  |  ورود به پنل کاربری  | 
        امروز : 19 اذر 1398
 

محبت نیرومندترین قدرتی است که جهان در اختیار خود داردو در عین حال ساده ترین نیرویی است که بتوان تصور کرد.

مدیریت آموزشگاه

عالمی را پرسیدند :

خوب بودن را کدام روز بهتر است؟

عالم فرمود :

یک روز قبل از مرگ

دیگران حیران شدند و گفتند :

ولی زمان مرگ را هیچکس نمیداند

عالم فرمود :

پس هر روز زندگی را روز آخر فکر کن

و خوب باش شاید فردایی نباشد

حدیث روز

حضرت امام حسين عليه السلام
هر كه بخشنده
باشد، آقايى كند.

 

اصطلاحات

at the end of ones rope مجموعه ضرب المثل و اصطلاحات انگلیسی

آمار بازدید
خلاصه آمار بازدید


تعداد کاربر آنلاین :  3 نفر
تعداد بازدید :  287725 نفر
   ممتازین
آزمون پایانی ترم اول
نام:   تینا آجدانی
رشته:   پایه هفتم
رتبه اول
آزمون پایانی ترم اول
نام:   فاطمه سادات حسینی
رشته:   پایه هفتم
رتبه دوم
آزمون پایانی ترم اول
نام:   زهرا رودی
رشته:   پایه هفتم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   مهربان توفیقی نیاکی
رشته:   پایه هفتم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   نگار محمد نژاد
رشته:   پایه هشتم
رتبه اول
آزمون پایانی ترم اول
نام:   مائده کریمی
رشته:   پایه هشتم
رتبه دوم
آزمون پایانی ترم اول
نام:   آناهیتا منتظر حجت
رشته:   پایه هشتم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   کیمیا خطیب نیا
رشته:   پایه هشتم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   درسا قربان سروی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   ارغوان لطفی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   مهنا راعی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   نگار نعمتی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   آیدا گشتاسبی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   منیره کیاقادی
رشته:   پایه نهم
رتبه اول مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   هما قاسم پور
رشته:   پایه نهم
رتبه دوم
آزمون پایانی ترم اول
نام:   صبا عالی
رشته:   پایه نهم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   حنانه حسنی
رشته:   پایه نهم
رتبه سوم مشترک
آزمون پایانی ترم اول
نام:   مینا ده پناه
رشته:   پایه نهم
رتبه سوم مشترک
فرهنگی هنری
نام:   مبینا عباسی
رشته:   داستان نویسی
رتبه اول(منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   شمیم عمرانی تبار
رشته:   شعر نویسی
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   شوکت نیک نژاد
رشته:   طراحی
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   دریا سلیمانی
رشته:   کاریکاتور
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   یگانه حاتمی
رشته:   ترتیل قرآن
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   زهرا نائیجی
رشته:   ترتیل قرآن
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   راضیه معنوی
رشته:   ترتیل قرآن
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   صبا عالی
رشته:   نهج البلاغه
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   منیره کیاقادی
رشته:   صحیفه سجادیه
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   لیلا دریاباری
رشته:   انشا نماز
رتبه اول ا(منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   نیایش باباتبار
رشته:   درس هایی از قرآن
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   یگانه حاتمی
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   عسل امیربزرگی
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   سوگند احمدی
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   هلیا امینی
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   یلدا توکلی
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   پری ناز بور
رشته:   نمایش
رتبه اول (منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   عسل ساداتی
رشته:   نمایش
رتبه اول(منتخب استان)
فرهنگی هنری
نام:   نگین قلی پور
رشته:   داستان نویسی
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   فاضله کیا
رشته:   شعر نویسی
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   تسنیم خرمی
رشته:   خوشنویسی
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   حسانه پرویزی
رشته:   خوشنویسی
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   نرگس فاضلی تبار
رشته:   خوشنویسی
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   سیده آیدا حسینی
رشته:   کاریکاتور
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   فاضله کیا
رشته:   حفظ قرآن
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   طهورا نیک زاد
رشته:   قرائت قرآن
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   مریم باقرپور
رشته:   ترتیل قرآن
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   معصومه راعی
رشته:   حفظ قرآن
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   طهورا فضلی
رشته:   حفظ قرآن
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   کمند اشرف پور
رشته:   تفسیر
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   آناهیتا منتظرحجت
رشته:   تفسیر
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   هما قاسم پور
رشته:   تفسیر
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   شمیم لیمویی
رشته:   تفسیر
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   مریم مودت
رشته:   تفسیر
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   تینا آجدانی
رشته:   احکام
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   زینب محمدنسب
رشته:   احکام
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   ملیکا جعفری
رشته:   صحیفه سجادیه
رتبه دوم
فرهنگی هنری
نام:   مهسا باقری
رشته:   صحیفه سجادیه
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   نیایش یزدانی
رشته:   انشا نماز
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   شمیم عمرانی تبار
رشته:   انشا نماز
رتبه سوم
فرهنگی هنری
نام:   منیره کیاقادی
رشته:   درس هایی از قرآن
رتبه دوم